środa, 13 maja 2015

Essence Puder mozaikowy                                                                      Essence Puder mozaikowy„Mozaika pięciu kolorów pudru wyczaruje cudownie zarumienioną lub muśniętą słońcem cerę. Z nim uzyskasz różne efekty.” Piękny efekt jest, oczywiście, ale u mnie tylko w momencie kiedy używam go jako bronzera, do niektórych partii twarzy. Pomimo większości jasnych kolorów mozaiki, u mnie jest zbyt widoczny, plus ogromna ilość drobinek, które na całej twarzy nie daje fajnego efektu (w lato kiedy cera jest nawet delikatnie opalona, myślę, że sprawdzi się zdecydowanie dużo lepiej).


Ale jako bronzer, do modelowania i konturowania twarzy - super, dodatek mieniących się drobinek w tym przypadku to ogromny plus, gdyż nadają fajnego blasku. 


Mozaika zamknięta jest w przezroczystym, plastikowym opakowaniu, zwykłym, ale w miarę solidnym, a jego ilość to 10 g.(cena ok.14 zł). Odcień mojego pudru to 01 Sunkissed beauty, najjaśniejszy. Puder składa się z kilku odcieni brązu i beżu w połączeniu z mieniącymi drobinkami i bardzo delikatnym zapachem, przypominającym kokosowy. Samodzielnie, króciutko utrzymuje się na twarzy, z podkładem uzyskuje lepsze efekty. Opakowanie choć z wyglądu mało atrakcyjne, ale wytrzymałe, więc spokojnie możemy zabierać go ze sobą, aby w miarę możliwości dokonywać późniejszych poprawek.


4 komentarze: