piątek, 22 maja 2015

Atoperal Baby Pianka do mycia                                                          ATOPERAL BABY   Pianka do mycia


Kosmetyki do mycia i pielęgnacji ciała marki Atoperal baby polecił mi pediatra, po tym jak, delikatnie mówiąc zawiodłam się na Oilatum, a dokładnie na żelu do mycia ciała dziecka rekomendowanym od pierwszych dni życia.
Zakupiłam w aptece trzy produkty, które obecnie są dla mnie niezbędne przy pielęgnacji skóry mojego dziecka- emulsję do kąpieli, piankę do mycia oraz emulsję do ciała.
Zacznę od pianki, którą najbardziej uwielbiamy i przy której jest największa kąpielowa frajda :)


Słowa producenta : Atoperal baby pianka do mycia przeznaczona jest do codziennego mycia i pielęgnacji skóry atopowej, suchej i wrażliwej dzieci i niemowląt. Specjalnie opracowana receptura zapewnia profesjonalną pielęgnację skóry dziecka. Pianka zawiera delikatne środki myjące oraz składniki nawilżające i łagodzące podrażnienia. Delikatna piana ułatwia mycie oraz zapewnia przyjemną kąpiel. Doskonale myje i nawilża. Dodatkowo nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry dziecka.


W plastikowej 250 ml. butelce znajduje się płyn, który po naciśnięciu pompki zamienia się w piankę. Już sama forma produktu zapewnia nas o niezwykłej delikatności, co ważne jest podczas pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Na opakowaniu, zarówno pianki jak i innych produktów z tej serii, dodatkowo cieszy oko uśmiechnięty kangurek, który sygnalizuje nam o bezpieczeństwie i opiece jaką zapewniają nam produkty Atoperal baby. Produkt ma delikatny, bardzo przyjemny, słodkawy zapach. Z całej serii którą posiadam pianka pachnie zdecydowanie najładniej.
Pianka oprócz znakomitych właściwości myjących posiada także doskonałe działanie pielęgnacyjne. Po umyciu skóra dziecka jest mięciutka, dodatkowo nawilżona co pozwala nam pominąć dodatkowe czynności pielęgnacyjne typu balsamowanie. Mój syn niestety ma bardzo wrażliwą skórę, skłonną do częstych podrażnień i wysuszeń. Pianka i w tym przypadku doskonale sobie radzi, pozostawiając skórę po kąpieli w doskonałym stanie.
Niesamowicie wydajna, stosuje ją codziennie już od kilku miesięcy, a jesteśmy ciut poniżej połowy opakowania. 


Produkty marki Atoperal baby możemy zakupić w aptece Dbam o Zdrowie.

 


5 komentarzy:

 1. Rzeczywiście wydajność wydaje się być ogromna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje dzieciaki są już duże,ale zastanawiam się nad pianką dla córki,byłaby idealna do porannego oczyszczania twarzy,nie wysuszała jak większość produktów przy cerze trądzikowej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam co prawda dzieci ale uwielbiam kosmetyki w formie pianek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z Atoperal miałam mega duża butle balsamu tez takiego z kangurkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Produkt, jak i marka totalnie nam nieznana. Dzięki za odwiedziny:)

  OdpowiedzUsuń